Contact

Wenst u meer informatie of wil u graag een afspraak maken kan u ons steeds contacteren.

Omnino – Ontwikkeling en herstel

Hagenbroeksesteenweg 217

2500 Lier

info@omnino.be

 

LOGOPEDIE

  • Inge Van Ruijssevelt  – logopediste en cogmedcoach

0477 61 19 24

info@omnino.be

  • Florine Vingerhoets – logopediste

0495 45 74 75

florine@omnino.be

  • Charlotte Formesyn – logopediste en stemcoach

0475 87 50 94

charlotte@omnino.be

  • Shana Kerremans – logopediste

0478 76 88 63

shana@omnino.be

  • Lore Van Uffelen

0477 04 66 83

lorevu@omnino.be

KINESITHERAPIE

  • Sophie Decavele – Kinesiste en psychomotorisch therapeut

0494 84 95 79

sophie@omnino.be

  • Lore D’haemer – Kinesiste en psychomotorisch therapeut

0476 86 17 34

lore@omnino.be

  • Alisia Poelman – kinesiste en psychomotorisch therapeut i.o.

0495 75 83 65

alisia@omnino.be

PSYCHOLOGIE

  • Nathalie Fierens – Kinder- en jongeren psycholoog

0497 08 63 62

nathalie@omnino.be

  • Sarah Van den Bergh – Kinder- en jongeren psycholoog

0496 08 75 78

sarah@omnino.be

  • Lien Jonckers – klinisch psycholoog volwassenen

0493 93 12 80

lien@omnino.be

  • Karen Haast – klinisch psycholoog volwassenen

0483 53 00 86

karen@omnino.be

 

 

Al onze logopedisten en kinesitherapeuten zijn geconventioneerd. Onze psychologen zijn erkend door de psychologencommissie.

Allen hebben een beroepsaansprakelijkheidsverzekering.

Voor klachten kan u terecht bij :

Kinesitherapie: Provenciale Geneeskundige Commissie: Pelikaanstraat 4, 2018 Antwerpen

Logopedie: VVL ethisch en deontologische commissie  Belseledorp 106 B
9111 Belsele, info@vvl.be

Psychologie:  psychologencommissie www.compsy.be/nl/client