Contact

Wenst u meer informatie of wil u graag een afspraak maken kan u ons steeds contacteren.

Omnino – Ontwikkeling en herstel

Hagenbroeksesteenweg 217

2500 Lier

info@omnino.be

0477 61 19 24

Bereikbaar met openbaar vervoer (buslijn 154)

LOGOPEDIE

  • Inge Van Ruijssevelt  – logopedist

0477 61 19 24

info@omnino.be

  • Griet Van den Vonder – logopedist

0486 60 02 30

griet@omnino.be

  • Lore Van Uffelen – logopedist

0477 04 66 83

lorevu@omnino.be

  • Margot Decembry – logopedist

0471 34 23 19

margot@omnino.be

  • Camille Selosse – logopedist

0470 86 32 67

camille@omnino.be

  • Margot Bortels – logopedist en audioloog

0472 73 64 82

margotbortels@omnino.be

KINESITHERAPIE

  • Alisia Poelman – kinesiste pediatrie en psychomotorisch therapeut

0495 75 83 65

alisia@omnino.be

  • Bieke Peeters – kinesiste pediatrie en psychomotorisch therapeut i.o.

0479 17 02 78

bieke@omnino.be

PSYCHOLOGIE

  • Nathalie Fierens – Kinder- en jongeren psycholoog

0497 08 63 62

nathalie@omnino.be

  • Sarah Van den Bergh – Kinder- en jongeren psycholoog

0496 08 75 78

sarah@omnino.be

  • Anne-Marie Schaltin – Klininsch psycholoog kinderen, jongeren en volwassenen

0488 93 70 36

anne-marie@omnino.be

  • Karen Haast – klinisch psycholoog volwassenen

0483 53 00 86

karen@omnino.be

KINDERCOACHING en KINDERYOGA

  • Ellen Bosschaerts – kindercoach (HSP, ASS,…)

0491 29 53 23

ellen@omnino.be

Al onze logopedisten en kinesitherapeuten zijn geconventioneerd. Onze psychologen zijn erkend door de psychologencommissie.

Allen hebben een beroepsaansprakelijkheidsverzekering.

Voor klachten kan u terecht bij :

Kinesitherapie: Provenciale Geneeskundige Commissie: Pelikaanstraat 4, 2018 Antwerpen

Logopedie: VVL ethisch en deontologische commissie  Belseledorp 106 B
9111 Belsele, info@vvl.be

Psychologie:  psychologencommissie www.compsy.be/nl/client